Vykurovacie systémy

Ponúkame projektovanie vykurovacích systémov pre rodinné domy a bytové domy. Ako autorizovaný predajca výrobkov značky Viessmann ponúkame kompletné portfólio výrobkov tejto kvalitnej nemeckej značky. Zabezpečujeme kompletné služby od návrhu systému až po montáž.

Kondenzačné plynové kotly
Kondenzačné plynové kotly Viessman sa vyrábajú s výkonom v rozmedzí 3,8 až 105 kW. Vďaka účinnosti až 98 percent pri premene zemného plynu na teplo aktívne prispievajte k ochrane ovzdušia a životného prostredia. Všetky kotly Viessmann sú dimenzované pre kombináciu so solárnou technikou Viessmann čo je zárukou optimálnej súhry všetkých komponentov až po komfortnú reguláciu.

Solárne systémy
Solárne kolektory sú ideálnym doplnkom každého vykurovacieho systému a pomáhajú chrániť životné prostredie. S vysoko efektívnymi slnečnými kolektormi Viessmann môžte pokryť až 35% ročnej spotreby energie na prípravu vody a vykurovanie. Viessmann je jedným z popredných európskych výrobcov solárno-termických zariadení a môže sa oprieť o viac ako 30-ročné skúsenosti v tejto oblasti.

Tepelné čerpadlá
Tepelné čerpadlo Viessmann umožňuje stať sa nezávislý na plyne či iných druhoch paliva. Tepelné čerpadlo využíva bezplatný potenciál tepla z prírody zo svojeho bezprostredného okolia – buď zo zeme, z podzemnej vody alebo zo vzduchu. Široký ponuka tepelných čerpadiel poskytuje správne tepelné čerpadlo pre každú potrebu, úplne podľa vašich predstáv, vašej potreby tepla a vašich stavebných a geologických daností. Môžete použiť tepelné čerpadlo Viessmann nielen v novostavbe ale aj pri modernizáci a prevádzkovať ho spolu s plynovým vykurovaním.