Zatepľovací systém Baumit

Zatepľovací systém BaumitSpoločnosť Elaut BauMont s.r.o. má udelený certifikát na realizáciu zatepľovacieho systému značky Baumit od výrobcu zatepľovacieho systému aj od Technického a skúšobného ústavu stavebného.

Kontaktný Zatepľovací systém Baumit Star
je moderný zatepľovací systém so zárukou vysokej kvality s izolačnými doskami EPS-F, EPS-F PLUS, XPS-P alebo minerálnymi izolačnými doskami. Široká možnosť voľby konečných povrchových úprav poskytuje nielen možnosť individuálneho stvárnenia fasády, ale zároveň aj dlhodobú ochranu fasády voči pôsobeniu poveternostných vplyvov.

Kontaktný zatepľovací systém Baumit Open
je nový a jedinečný druh fasády, ktorý v byte alebo dome vytvára príjemné prostredie a podporuje oveľa rýchlejšie vysychanie stien. Je to vysoko difúzne otvorený zatepľovací systém, ktorý v sebe spája hospodárnosť platní EPS a výnimočne vysokú priepustnosť vodných pár.

Zatepľovací systém Baumit Pro
je ekonomicky výhodné Baumit riešenie s izolačnými doskami EPS-F alebo minerálnymi izolačnými doskami.

Kontaktné zatepľovacie systémy Baumit získali Európske technické osvedčenie. Uvedené systémy spĺňajú smernice Rady 89/106/EHS, čím otvárajú veľké možnosti použitia nielen na Slovensku, ale aj v širokom priestore stavebného trhu krajín Európskej únie.

Vzorkovník farieb Baumit

Ak máte záujem o zateplenie budovy zatepľovacím systémom Baumit kontaktujte nás.

Licencia Baumit

Licencia Baumit